Preskočiť na obsah
Peter Zajos

Stavebníctvo

Peter Zajos

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Marcelová
Od roku
2018
IČO
51 931 311

Peter Zajos

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
946 32 Marcelová
Na trhu od
30. augusta 2018
IČO
51 931 311
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Zajos

Peter Zajos – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marcelová. Podniká od 30. augusta 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, maloobchod a veľkoobchod a prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Zajos
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 931 311
Dátum vzniku
30. augusta 2018
Miesto podnikania
946 32 Marcelová
Živnostenský register
Okresný úrad Komárno, vložka č. 410-32789
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Zajos zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Zajos?

Miesto podnikania je v obci 946 32 Marcelová.

Čím sa Peter Zajos zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod; prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť; prenájom hnuteľných vecí.

Aké je IČO – Peter Zajos?

IČO je 51 931 311.

Odkedy podniká Peter Zajos?

Podnikanie začalo 30. augusta 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Zajos podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-zajos.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.